Výpomoc v technologii


This ad is located on the portal: www.fajn-brigady.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Výpomoc v technologii - Ostrava
2020-02-04 - ŽS REAL, a.s. - www.fajn-brigady.cz
Informace Brigádník na pozici - výpomoc v technologii se stará: - O čistotu v bazénech a jejich okolí. - O údržbu budovy a interiéru. - O čistění vnějších a vnitřních bazénů, tobogánů, skluzavek, brodítek. - O opravu lehátek a člunů (raftů). - O sekání ... (100 Kč/hod)

View complete job offer

13789 jobs found.

Výpomoc v technologii - Pasohlávky, Jihomoravský kraj
2020-02-10 - ŽS REAL, a.s. - flek.cz
Brigádník na pozici - výpomoc v technologii se stará: - O čistotu v bazénech a jejich okolí. - O údržbu budovy a interiéru. - O čistění vnějších a vnitřních bazénů, tobogánů, skluzavek, brodítek. - O opravu lehátek a člunů (raftů). - O sekání a údržbu trávníku. Požadujeme...

Výpomoc do administrativy - Kolín
2020-02-14 - Manpower - manpower.cz
...MOŽNOST VÝDĚLKU V ADMINISTRATIVĚ! Pro klienta zabývajícího se výrobou chladících zařízení a klimatizací hledáme na měsíc březen výpomoc do ADMINISTRATIVY. POPIS POZICE ~ Jedná se o vkládání dat do PC ~ Místo výkonu práce průmyslová zóna Ovčáry ~8h/denně PO-... (132 Kč/hod)

Výpomoc v krejčovské dílně - Český Těšín
2020-02-08 - Renata Staśová - www.fajn-brigady.cz
Informace Šití lidových krojů a nejenom Náplň práce: Šití především lidových krojů z různých regionu Česka i Polska. Ruční práce. Zakázkové krejčovství. Co od vás očekáváme *praxe v oboru výhodou *zručnost a spolehlivost Co vám nabízíme *příjemné... (70 - 90 Kč/hod)

Výpomoc v kuchyni - Sokolov
2020-02-03 - Green Branch Office s.r.o. - jooble
Náplň práce: Výpomoc v kuchyni asijského bistra v prostoru Kauflandu v Sokolově. Práce spočívá v přípravě surovin, přípravě jednoduchých jídel a úklid pracovního prostoru. Požadujeme: Zodpovědnost, zručnost a flexibilita. Zdravotní průkaz je nutností. Předchozí praxe... (80 - 120 Kč/hod)

Výpomoc při domlouvání schůzek - Praha
2020-02-03 - Quentis Group a.s., - jooble
Chcete si přivydělat k mateřské, při studiu či současné práci? Pracujte tehdy kdy zrovna můžete jestli to bude hodina a nebo 20 týdně je jen na vás. Práce se vykonává z domova ~Náplň práce: Je především telefonické sjednávání schůzek s klienty a jejich následné zaznamenání... (200 - 300 Kč/hod)

Výpomoc do administrativy - Administrativa - Kolín
2020-02-16 - ManpowerGroup s.r.o. - hitprace.cz
Informace ~ Jedná se o vkládání dat do PC ~8h/denně PO-PÁ Co od vás očekáváme Požadujeme: SŠ nebo VŚ vzdělání Výborná znalost práce na PC-MS Excel apod. Příjemné vystupování Co vám nabízíme Nabízíme: zajímavou mzdu  přátelský kolektiv...

Výpomoc do kuchyňky - Ostatní - Brno
2020-02-13 - ACT company s.r.o. - hitprace.cz
Informace Hledáme spolehlivého člověka pro dlouhodobou spolupráci. Jedná se o pomocné práce v kuchyňce ve velmi příjemné a stylové kavárně. Brigáda by byla 2-3x týdně v ranních hodinách od 7:30-12:30. Jde o přípravu baget, chlebíčků, polední polévky. Co od vás ... (90 Kč/hod)

Kouč, instruktor -výpomoc - Olomouc
2020-02-12 - Viola Přichystalová - hitprace.cz
Nově otevřená pobočka - centrum aktivního životního stylu- hledá pro pozici wellness kouče 3 schopné lidi, které baví sport, zajímá je zdravá životospráva, případně péče o pleť. Hledáme lidi, pro které je zdravý životní styl (strava i pohyb) každodenní neoddělitelná součást...

Administrativní výpomoc - Administrativa - Pardubice
2020-02-03 - ManpowerGroup s.r.o. - hitprace.cz
Do strojírenské společnosti hledáme brigádníka na administrativní výpomoc. Místo výkonu práce: Semtín - testování procesů - zadávání dat do interního systému - práce v excelu - komunikace v anglickém jazyce- schopnost odepsat na email a porozumět psanému textu Požadujeme...

Administrativní výpomoc - Administrativa - Praha 6
2020-02-16 - TARGET - MD s.r.o. - hitprace.cz
...Informace Hledáme spolehlivou výpomoc pro administrativní chod kanceláře. Náplní práce je vyřizování telefonátů (včetně zapisování vzkazů), odpovídání na email a aktualizace interních dat. Práce v nekuřáckém prostředí. Brigáda je vhodná pro studenty (postačí... (130 Kč/hod)

Výpomoc v administrativě_logistika - Hrádek nad Nisou, Liberecký kraj
2020-02-14 - Lersen CZ s.r.o. - hitprace.cz
Společnost Lersen CZ, s.r.o. hledá pracovníka na výpomoc v administrativě. Jedná se zejména o práce spojené s organizací přepravy, práci s dokumenty MS Office a v systému Helios a další běžné administrativní činnosti.  (130 Kč/hod)

Administrativní výpomoc - Administrativa - Hranice
2020-02-13 - SSI Schäfer s.r.o. - hitprace.cz
Informace * tisk souborů * třídění zakázek + kompletace Co od vás očekáváme *znalost práce na PC ( Excel, Word) *ochota odpracovat alespoň 3 dny v týdnu Co vám nabízíme

ADMINISTRATIVA - výpomoc na personálním oddělení #Ry7nI - Kladno
2020-02-13 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - jenprace.cz
Náplň práce: Hledáme nové kolegy/kolegyně na výpomoc s agendou na pobočce v Kladně. Brigáda je vhodná pro studenty VŠ, rodiče na mateřské dovolené a pro všechny, kteří by chtěli zúročit svůj volný čas při zajímavé a různorodé práci v personalistice. Denní docházka není... (90 - 110 Kč/hod)

VÝPOMOC NA ÚKLID PENZIONU - Česká Metuje, Královéhradecký kraj
2020-02-10 - ABOUT CZ, s.r.o. - fajn-brigady.cz
...Informace Do našeho penzionu, který je kousek od České Metuje, hledáme výpomoc na úklid. Jde o standardní věci jako je výměna ložního prádla, setření prachu, WC, podlahy, atd.. V tuto chvíli nejde o každodenní brigádu, ale pouze o výpomoc. Vše záleží na obsazenosti... (130 - 150 Kč/hod)

Administrativní výpomoc do kanceláře - Praha 3
2020-02-11 - Design Development CZ s.r.o. - fajn-brigady.cz
...tuto dobu jsme dokončili řadu rezidenčních projektů, další právě realizujeme a připravujeme. Hledáme do svého týmu administrativní výpomoc do kanceláře min. 2 celé dny v týdnu. Náplň práce: - administrativní úkoly (korespondence, komunikace s dodavatele) - podpora...

výpomoc v cukrárně - Popice, Jihomoravský kraj
2020-01-20 - Jitka Jandeková - hitprace.cz
Hledáme paní do malého kolektivu cukrářské výroby - výpomoc v cukrárně- jedná se o pracovní úvazek celý - zkrácený jen ranní směna od pondělí do pátku pomocné práce, úklid a umývání nádobí více info na telefón (95 - 96 Kč/hod)

Brigádník n. brigádnice na výpomoc - Praha 10
2020-02-10 - TARAKAN, a.s. - fajn-brigady.cz
...svého týmu brigádníka nebo brigádnici s ukončeným základním vzděláním. Náplní práce bude skartace dokumentů dle skartačního řádu, výpomoc v kanceláři, recepci, archivu a skenování dokumentů. Pracovní doba v rozmezí 8:00 - 16:30. Pracovní dny si volíte sami dle Vaší... (70 - 100 Kč/hod)

BRIGÁDA - Práce na telefonu a administrativní výpomoc - Zlín
2020-02-14 - PREVENTADO s.r.o. - fajn-brigady.cz
...objednávání zaměstnanců našich klientů na lékařské prohlídky, komunikace se zdravotnickým personálem) • nenáročná administrativní výpomoc (zkopíruj, secvakni, založ :o) ) • práce pouze v dopoledních hodinách (8:00 – 12:00) • preferujeme, pokud můžeš 1-2 dny v týdnu... (100 Kč/hod)

Pracovník v gastro provozu - Výpomoc v kuchyni - Pasohlávky, Jihomoravský kraj
2020-02-07 - ŽS REAL, a.s. - flek.cz
Pracovník ve výpomoci v kuchyni: - Vydává a nabírá zákazníkům jídlo na talíř. - Připravuje si své pracoviště před otevřením restaurace. - Uklízí a čistí své prostory po uzavření restaurace. - Připravuje zeleninu a čistí maso před zpracováním. - Vypomáhá kuchaři ...

Výpomoc do výdejny obědů v Brně- Černovicích - Brno
2020-02-13 - JANÍČKOVI stravování s.r.o. - jenprace.cz
...naší provozovny v Brně - Černovicích hledáme pracovnici do výdejny obědů Pracovní doba: 8:30-14:30 Pondělí - Pátek Náplň práce: výpomoc při výdeji obědů,mytí nádobí (myčka na pracovišti), úklid pracoviště,.. Požadujeme: dobrou kondici, zručnost, potravinářský průkaz...

List of municipalities (Czech Republic) | List of municipalities (Slovakia)

Job in Czechia - Job in Slovakia - Job in Great Britain - Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.