stavbyvedoucí

Tento inzerát se nachází na portálu: personalka.cz.
Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte na titulek nebo tlačítko: [Zobrazit kompletní nabídku práce].

stavbyvedoucí - Boršov nad Vltavou, Jihočeský kraj
2022-05-23 - Dopravní stavby HP Bohemia s.r.o. - personalka.cz
Požadujeme: standardní povinnosti stavbyvedoucího při řízení stavby, organizování prací na stavbě, řízení stavby, kontrola kvality prací, komunikace s investory a subdodavateli, provádění soupisů prací dle skutečnosti, příprava pro fakturaci, účast na kontrolních dnech... (40000 Kč)

Zobrazit kompletní nabídku práce

Nalezeno 920 pracovních pozic.

Stavbyvedoucí - Olomouc
2021-03-19 - Rostislav Simkovič - zemní práce, autodoprava s.r.o. - jooble
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, ŘP skupina B, znalost práce na PC, komunikační a řídící schopnosti, zodpovědnost, časová flexibilita, důslednost, organizační schopnosti, aktivní přístup. Nabízíme: Služební automobil, notebook, telefon, stravenky, 25 dní... (28000 - 35000 Kč)

Stavbyvedoucí - Praha
2022-05-13 - OM Consulting - nelisa.com
...velké a zajímavé projekty? Máte zájem rozvíjet svoji kariéru v týmu zkušených kolegů? Pojďte pracovat pro OM Consulting v pozici STAVBYVEDOUCÍ! Doděláváte aktuálně projekt a plánujete svoji budoucnost? Jsme schopni plánovat a domluvit se i do budoucna. Ozvěte se nám,...

Stavbyvedoucí - Litomyšl, Pardubický kraj
2022-05-26 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
...českou a dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti technického zařízení budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí TZB. Náplň práce: Řízení a koordinace zakázek v oblasti vytápění, chlazení, ZTI, plynu a vzduchotechniky, Vedení a řízení montérů... (30000 - 50000 Kč)

Stavbyvedoucí - Brno
2022-05-26 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
Pro našeho klienta, stabilní českou společnost poskytující kompletní řešení v oblasti inženýrských sítí, hledáme nového kolegu na pozici Stavební mistr. Mezi přednosti společnosti patří zejména zázemí s vlastní projekcí a specialisty na povolování staveb včetně jejich ... (35000 - 45000 Kč)

STAVBYVEDOUCÍ - Hradec Králové
2022-05-25 - MEGAS s.r.o. - personalka.cz
POŽADUJEME vzdělání vysokoškolské nebo středoškolské stavebního zaměření praxe v realizaci staveb min. 10 let zkušenosti se samostatným řízením projektů flexibilita a vysoké pracovní nasazení komunikační schopnosti, loajalita znalost a samostatná práce na...

Stavbyvedoucí - Olomouc
2022-05-20 - ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. - inwork.cz
...stavebnictví a disponujete zkušenostmi ze samotné výstavby? Do zavedené olomoucké společnosti hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici „Stavbyvedoucí“. Náplň práce: - technický dozor nad realizovanými stavbami - komunikace s klienty i dodavateli - objednávky materiálů... (50000 - 60000 Kč)

Stavbyvedoucí - Jaroměř, Královéhradecký kraj
2022-05-25 - FORCE TRADE s.r.o. - inwork.cz
Informace o pracovním místě Popis práce: vedení pozemních staveb kontrola staveb atd. Požadujeme Požadujeme: spolehlivost praxe v oboru znalost výkresových dokumentací bezúhonnost Nabízíme Nabízíme: dle zkušeností mzda od 40 000 Kč služební... (40000 Kč)

Stavbyvedoucí - Hradec Králové
2022-05-26 - REKOS - S + D s.r.o. - annonce.cz
Vaše náplň práce: samostatné vedení a kontrola stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů, koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací a BOZP, zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem, organizování veškerých...

Stavbyvedoucí - Praha
2022-05-23 - HLAVA - STAVBY s.r.o. - jenprace.cz
Co od Vás očekáváme: Hledáme kolegu na pozici stavbyvedoucího staveb v Praze a okolí. Požadujeme: SŠ vzdělání stavebního směru, ŘP sk. B výhodou, spolehlivost a odpovědnost Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr/ŽL zajímavé platové... (40000 - 60000 Kč)

Stavbyvedoucí - Plzeň
2022-05-26 - BERGER BOHEMIA a. s. - annonce.cz
Vaše náplň práce: Kompletní řízení pozemních staveb (obchodní centra, průmyslové haly, bytové domy) menšího i většího rozsahu , Projekty po celé ČR (primárně jsou přidělovány stavby v lokalitě Čech), Odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů, koordinace a kontrola ...

Stavbyvedoucí - Praha
2022-05-27 - Livington Company s.r.o. - jenprace.cz
...Co od Vás očekáváme: Stavební firma Livington Company s.r.o., hledá nového kolegu na pozici: stavbyvedoucí Více na Co vás čeká: • Zabezpečování realizace staveb v souladu s projektovou dokumentací • Dodržování časového harmonogramu stavby • Zabezpečování... (55000 - 70000 Kč)

Stavbyvedoucí - Praha
2022-05-20 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - annonce.cz
...klienta, stavební společnost, která se specializuje na monolitické železobetonové konstrukce, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí - Praha a okolí. Náplň práce: Zajištění plynulého chodu stavby, dodržení termínů a kvality stavby, Řízení a přímá kontrola... (45000 - 90000 Kč)

Stavbyvedoucí - Tyra, Moravskoslezský kraj
2022-05-26 - Strojírny a stavby Třinec, a.s. - personalka.cz
...společnost především průmyslové a občanské stavby na klíč a výstavbu komunikace včetně oprav. Hledáme pracovníka na pozice  Stavbyvedoucí . Náplň práce: vedení zaměstnanců společnosti kontrola subdodavatelů a jejich koordinace na stavbě komunikace s investory... (35000 Kč)

Stavbyvedoucí (z43597) - Středočeský kraj
2022-05-27 - Barlett & Cenbright s.r.o. - dobraprace.cz
- SPŠ, VOŠ strojní (případně stavební), VŠ stavební, obor ocelové konstrukce, bakalářské nebo magisterské studium (i nedokončené) - znalost NJ (ev. AJ - výhodou) - orientace v technických výkresech a výkazech materiálu v NJ (příp. v AJ) - orientační znalost technických...

Hlavní stavbyvedoucí - Žižkov, Praha
2022-05-26 - ACG-Real s.r.o. - personalka.cz
...Stavebnictví – Hlavní stavbyvedoucí Česká stavební a developerská firma, zakládající si na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, hledá technika na pozici manažer/stavbyvedoucí. Nabídkou je zajímavé osobní ohodnocení a možnost práce na významných investičních... (50000 Kč)

Stavbyvedoucí - Hradec Králové
2022-05-18 - JOBSTART s.r.o. - dobraprace.cz
...Pro našeho klienta významnou stavební společnost v oblasti telekomunikací – hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí. Náplň práce • Řízení a koordinace všech prací v rámci realizovaných zakázek • Dohled nad výkonem prací • Kontrola stavu provedených... (30000 - 36000 Kč)

Stavbyvedoucí - Žatčany, Jihomoravský kraj
2022-05-20 - CRI ameba.eu, s.r.o. - dobraprace.cz
• řízení svěřené stavby většího rozsahu • řízení pracovních skupin • odpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně • koordinace subdodavatelů a činnosti pracovních čet • kontrola dodávek materiálů a prováděné práce • odpovědnost za dodržování předpisů...

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.