Obchodní zástupce

Tento inzerát se nachází na portálu: personalka.cz.
Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte na titulek nebo tlačítko: [Zobrazit kompletní nabídku práce].

Obchodní zástupce - Louny
2021-09-19 - NOVÁK - papír, s.r.o. - personalka.cz
Náplň práce: - Podpora stávajícího obchodního týmu - Aktivní vyhledávání nových zákazníky - Péče o stávající zákazníky - Realizace schůzek s novými i stávajícími zákazníky za účelem představení nových i stávajících výrobků a akcí - Vyřizování poptávek ve spolupráci...

Zobrazit kompletní nabídku práce

Nalezeno 10270 pracovních pozic.

Obchodní zástupce - Praha
2021-02-19 - KTK CONSTRUCT - jooble
...směru (stavební směr) nebo ekonomický obor ~Pracovní zkušenosti minimálně 5 let na pozici vedoucího pracovníka v oblasti řízení obchodu (v pozici obchodní ředitel, výrobní ředitel, projektový manažer zakázek velkého rozsahu v oblasti pozemní stavby) ~Pokročilá... (50000 - 60000 Kč)

Obchodní zástupce/Manažer - okres Hodonín
2021-08-03 - Marek Tuček - jooble
...nebojí učit nové věci. Jsme na trhu již 26 let, poskytneme super zázemí a vzdělání. V České republice společně budujeme obrovskou obchodní síť. Na začátek zajišťujeme jistotu příjmu do 25000 Kč měsíčně po dobu půl roku + provize. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme... (25000 Kč)

Obchodní zástupce, Konice a okolí - Konice, Olomoucký kraj
2021-07-02 - Fair Credit Czech s. r. o. - jooble
...~Získejte 500 Kč za každou uzavřenou půjčku. ~Nevzniknou vám žádné vstupní poplatky. Náplň práce: Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ! Dostanete portfolio zákazníků a my vám pomůžeme s novými kontakty o které se budete starat a nadále je rozšiřovat.... (10000 - 40000 Kč)

Obchodní zástupce - Třebíč
2021-09-16 - NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - jenprace.cz
Není důležité, kým jste na papíře, ale co máte v sobě a před sebou. Jsme normální firma, s normálními lidmi. Kolegy si mezi sebe nevybíráme podle nabušených životopisů, ale podle toho, co mají v sobě a jaký mají drive. Přísný dress code nemáme, ale dbáme na to, abychom... (40000 - 80000 Kč)

Obchodní zástupce - Chodov, Praha
2021-09-17 - Refi-CZ s.r.o. - jenprace.cz
...B2B (pekárny, cukrárny, výrobci lahůdek, gastro řetězce, a gastro provozy). Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici Obchodní zástupce: Požadujeme: -komunikativnost, důslednost, aktivitu, asertivitu, reprezentativní vzhled a vystupování -schopnost navazovat... (30000 - 45000 Kč)

Obchodní zástupce - Praha
2021-09-18 - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
Naše společnost patří k významným prodejcům na trhu s ojetými vozy. Hledáme do našeho kolektivu nového kolegu na pozici: nákupčí ojetých vozů. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte. Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, služební vůz ( i pro soukromé účely ), telefon... (30000 - 40000 Kč)

Obchodní zástupce - Praha
2021-09-11 - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
Nabízíme zde skvělou příležitost pracovat jako Obchodní zástupce u společnosti, která je leaderem na českém trhu v oblasti poskytování právních informací v elektronické podobě. Máte obchodního ducha a reprezentativní vystupování na vysoké úrovni? Neváhejte a přihlaste... (26000 - 100000 Kč)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MORAVU - Moravskoslezský kraj
2021-09-14 - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
Právě Vám nabízíme jedinečnou příležitost pracovat jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE u společnosti, která je špičkou na českém trhu v oblasti poskytování odborných informací a softwarových řešení. Máte obchodního ducha a reprezentativní vystupování na vysoké úrovni? Neváhejte a dejte...

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE JUNIOR - Jihočeský kraj
2021-09-11 - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
Do mladého týmu hledáme absolventa VŠ s praxí max. 3 roky nebo zatím bez zkušeností, který rád získá nové produktové a obchodní zkušenosti a domluví se anglicky! Staňte se součástí společnosti, která je hodnocena jako jedna z nejvíce inovativních na světě v oblasti vývoje...

Obchodní zástupce | Dřevo - Praha
2021-09-07 - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
Máte zkušenosti na obchodní pozici? Máte zkušenosti z oboru se zaměřením na dřevo? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, tak tu pro Vás máme skvělou pracovní příležitost! Náplň práce: * obchodní podpora svěřených zákazníků a rozvoj spolupráce s nimi * prezentace nových produktů... (35000 - 50000 Kč)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - Moravskoslezský kraj
2021-08-26 - - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
...společnost se sídlem v Opavě, hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE! Máte drive a zkušenosti na obdobné pozici? Dejte nám o sobě vědět! Náplň práce: * zajištění kompletní obchodní činnosti pro přidělený region * podpora prodeje * kontakt s obchodními...

Obchodní zástupce - stavebnictví - Jihočeský kraj
2021-09-11 - - - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
...prodejem písku a štěrku hledáme Obchodního zástupce. Hledáme praktika, který se bude často......oslovování nových zákazníků. Uzavírání obchodních smluv. Sledování trhu a konkurence. Logistika......na stravné. Požadujeme: Zápal pro obchod, ochota se učit a získat odbornost. Zkušenosti...

Obchodní zástupce - hutnictví - Středočeský kraj
2021-09-11 - - - - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
...s přátelským prostředím zabývající se prodejem hutního materiálu, hledá do svého týmu obchodního zástupce, který bude mít na starost převážně vyhledávání nových obchodních příležitostí, péči o stávající zákazníky a komunikaci s tuzemskými i zahraničními dodavateli. Pozice...

Obchodní zástupce - elektrotechnika - Praha
2021-09-11 - - - - - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
...se prodejem měřicích přístrojů hledá do svého týmu obchodního zástupce z oblasti elektrotechniky, který dostane portfolio stávajících......potenciálu u stávajících zákazníků. Částečně vyhledávání nových obchodních příležitostí. Budování dlouhodobých partnerství se zákazníky....

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - Zlínský kraj
2021-08-23 - - - - - - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
...se rozvíjející výrobní společnost hledá do svých řad Obchodního zástupce. - dostanete přidělený region a zákazníky - naučíte se o......ukončené minimálně středoškolské vzdělání pokročilá znalost anglického jazyka cit pro obchod pro aktivní přístup praxe v prodeji je výhoda (28000 - 55000 Kč)

Obchodní zástupce ve stavebnictví - Praha
2021-09-11 - - - - - - - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
...prodejem stavebního materiálu hledá do svého týmu obchodního zástupce, který dostane portfolio stávajících zákazníků, o které bude pečovat......u stávajících zákazníků. Částečně vyhledávání nových obchodních příležitostí. Budování dlouhodobých partnerství se zákazníky....

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - Jihočeský kraj
2021-09-02 - - - - - - - - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
Máš SŠ nebo VŠ strojírenského zaměření? Domluvíš se anglicky nebo německy? Pošli nám svůj životopis! Hledáme OBCHODNĚ TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE. Nabízíme hadraulická a pneumatická zařízení. Ze začátku tě bude čekat důkladné a pečlivé zaškolení. Od tebe potřebujeme jen chuť... (35000 - 55000 Kč)

Obchodní zástupce | služební auto - Jihomoravský kraj
2021-09-16 - - - - - - - - - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
...výzev a rád dáváš do práce většinu své energie? V tom případě hledáme právě Tebe!! Nabízíme skvělou příležitost pracovat jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE u společnosti, která je jedničkou na českém trhu v poskytování softwarových řešení v oblasti právní problematiky. Budeš... (35000 - 50000 Kč)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE| vhodné pro absolventy - Olomoucký kraj
2021-09-17 - - - - - - - - - - - - - - GOOD HOLDING s.r.o. - annonce.cz
Baví tě obchod a práce v terénu? Pak hledáme právě tebe! Pro významnou farmaceutickou společnost hledáme kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MORAVU! Co bude náplní tvé práce? - distribuce produktů - péče o stávající i nové klienty - akvizice nových zákazníků... (40000 - 45000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.