Hledat práci

Nalezeno 4894 pracovních pozic.
Servisní technik - Pardubice
2022-09-15 - Fastport a.s. - jooble
Co bude Tvým denním chlebem? ~Osmihodinová pracovní doba, ~správa dohledového centra, ~technická podpora klientům, ~servis a instalace klientských přípojek, ~realizace zajímavých projektů (online videopřenosy, firemní sítě, chytré domácnosti apod.). Co požadujeme? ~Znalost počítačových sítí, ~pokročilé uživatelské schopnosti pro práci s PC (Windows), ~řidičský průkaz sk. B, ~technické myšlení, ~pečlivost, ~komunikativnost (každodenní jednání se zákazníkem), ~samostatnost, ~aktivní přístup. Co můžeš očekávat? ~Možnost sebevzdělávání, ~mzdu 27 000 40 000 Kč, ~flexibilní pracovní dobu, ~sickdays, ~notebook, ~mobilní telefon. (27000 - 50000 Kč)

Vývojář SCADA - Pardubice
2022-10-25 - INDUCTLINE machines s.r.o. - jooble
Vývoj SCADA systémů je práce, vášeň a poslání pro toho kdo ~zkrátka rád programuje a baví ho to, ~rád objevuje a učí se nové věci, ~si je vědom, že svého cíle dosáhne svojí zodpovědností a výsledky a díky tomu si hodně vydělá. a takového člověka bude práce u nás bavit Budete pracovat na projektech společně se strojním konstruktérem. Zadání dostanete od kolegů obchodníků. Projekt připravíte, vyzkoušíte a předvedete zákazníkovi. Často se jedná o projekty postavené u nás v Pardubicích, nebo přímo u zákazníků. Spolupráce formou hlavního pracovního poměru. Máme bohaté firemní benefity jako 5 týdnů dovolené, příspěvek na ŽP, sick days, příspěvek na stravování, firemní akce, a další (50000 - 70000 Kč)

Technik oprav - Pardubice
2022-12-13 - Rail Clinic - jooble
Společnost Rail clinic, největší mobilní servis nákladních vagonů ve střední a východní Evropě, hledá posily pro svoji základnu v Kolíně - techniky pro opravy nákladních kolejových vozidel se znalostí němčiny. Vážíme si poctivé práce svých zaměstnanců, kterým nabízíme profesní růst od juniorního zámečníka, obráběče, svářeče i automechanika po seniorní techniky a manažerský personál. Díky naším nadnárodním klientům (např. VTG, Ermewa, Budamar) i klientům z řad národní přepravců (např. ČD Cargo, ZSSK, RCH, PKP apod.) jsme stabilní a stále rostoucí firmou. Disponujeme prestižními mezinárodními certifikacemi VPI, CL1, ECM a jsme držiteli národních předpisů. Hledáme jak juniory, kterým nabízíme vzdělávací programy umožňující rychlý profesní růst, tak i seniorní techniky, kteří mají s opravami železničních vagónů bohaté zkušenosti. Staňte se součástí silného týmu a přesvědčte se, že práce na železnici má své kouzlo! Co u nás budete dělat... (30000 - 35000 Kč)

Manažer provozu - Pardubice
2022-07-19 - MEDICOLINE SE - jooble
Požadujeme: praxe v oblasti řízení facility zakázek. Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání, řidičák, bezúhonnost, bydliště v Pardubicích a blízkém okolí, flexibilita, odolnost proti stresu, komunikace s lidmi, zkušenost s vedením týmu více jak 30 ti pracovníků, ruský nebo ukrajinský jazyk. Nabízíme: Možný nástup ihned. Facility společnost zabývající se úklidem a ostrahou zdravotnických zařízení a úřadů, přijme pro svůj provoz v Pardubicích provozního manažera. Náplň práce: kontrola plnění zakázek, přijímání nových pracovníků, evidence nákladů, školení nových pracovníku, nákupy ochranných pracovních pomůcek, čistících prostředků a podobně. (50000 - 60000 Kč)

Specialista/ka pro zákazníky T-Mobile - Pardubice
2022-07-13 - Go Digital! s. r. o. - jooble
Stabilní call centrum v Pardubicích roste a hledá právě vás! Naše společnost Go Digital! s.r.o. pomáhá zákazníkům T-Mobile, jedničce na trhu v telekomunikacích. Přidej se k nám i TY! Jsme call centrum, které si žije svým životem, kde lidi nejen pracují, ale baví se a chodí do práce rádi. Vyzařujeme dynamikou, přátelským kolektivem a to, co je pro jiné call centra nemožné, my realizujeme. Tvoříme kolektiv převážně mladých lidí, kteří chtějí u práce mít nohy na stole, poslouchat muziku z repráku, házet si míčem naproti s kolegou, nebo se čas od času ,,omylem,, trefit do svého vedoucího. Lidský přístup k zaměstnancům je naše silná stránka. Díky téhle pracovní morálce dokážeme poskytnout zákazníkovi příjemně naladěný hovor, který má šťávu, a proto nám naše úspěchy umožňují rozrůstat se do Pardubic a držet si místo jako jednička na trhu v telekomunikacích. Zkrátka jsme hrdí na to, že voláme pro T-Mobile. CO BUDETE MÍT NA STAROST... (35000 - 55000 Kč)

Fyzioterapeut - Pardubice
2023-03-17 - Fyziocentrum Baťa s.r.o. - jenprace.cz
O nás Zdravotnické zařízení Fyziocentrum Nerudova hledá FYZIOTERAPEUTA na plný nebo částečný úvazek do svého rehabilitačního zařízení v Pardubicích. KDO JSME: Tým fyzioterapeutů a rehabilitačních lékařů, pro které je fyzioterapie vášní. Podporujeme kontinuální růst a vzdělávání našich zaměstnanců. V neposlední řadě jsme skvělá parta. Náplň práce: FYZIOTERAPIE Co můžeš očekávat ty: odpovídající mzda, kvartální bonus pacienty ti objedná klienstké centrum  – nemusíš tím ztrácet čas klid na práci v moderní a plně vybavené ambulanci vedení terapie je plně na tobě možnost vybrat si velké kurzy ( Mobilizace, McKenzie, ACT, Spirální dynamika, Bobath, BPP, PNF apod... Každý rok si můžeš vybrat menší kurzy, které tě zajímají – máš na to budget hlavní fyzioterapeut a rehabilitační lékař budou tví nejbližší kolegové, se kterými můžeš konzultovat vše potřebné svůj PC  –  vedení dokumentace výhradně... (30000 - 45000 Kč)

Údržbář/Elektrikář (M/Ž) Pardubice - Pardubice
2023-03-15 - ABI Special s.r.o. - jenprace.cz
O nás Práce údržbáře u ABI Special s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z ABI Special. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat. Náplň práce: Celková správa a údržba nemovitosti Práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, klimatizace, výtahů, eskalátorů a ostatních technologických celků budovy Práce ve výškách Co od Vás očekáváme: Trestní bezúhonnost Platné osvědčení Vyhl. 50/78Sb., minimálně §6 = JE VÝHODOU Manuální a technická zručnost SOU, SŠ technického směru Výhodou – oprávnění TNS, orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, elektro, PO, EPS, OTK) Co Vám můžeme nabídnout: Pracovní poměr na dobu neurčitou Příspěvek na stravování Bohatý motivační program Práci v profesionálním kolektivu ... (28000 - 32000 Kč)

Účetní - Pardubice
2023-03-16 - Montáže Brož s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost Montáže Brož si během 30let získala velmi silné postavení na trhu, je stabilním zaměstnavatelem a pro své zaměstnance poskytuje kvalitní a moderní zázemí. Pojďte se s námi podílet na dalším růstu společnosti Montáže Brož a doplňte tým finančního oddělení na pozici Účetní. Jsme přátelský kolektiv a rádi mezi námi přivítáme šikovnou posilu, která má zkušenosti s účetnictvím a je ochotná se dál rozvíjet. Co Vás čeká: Vystavování a účtování dodavatelských a odběratelských faktur v rámci skupiny Montáže Brož. Zadávání podkladů pro fakturaci. Pravidelná komunikace s dalšími odděleními. Účtování ostatních přidělených agend v systému podvojného účetnictví. Spolupráce na měsíční a roční účetní závěrce. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít? Zkušenosti na obdobné pozici výhodou. Základní orientaci v systému podvojného účetnictví. Uživatelskou znalost MS Office, znalost MS ...

Elektrikář - Pardubice
2023-03-16 - JOBSTART s.r.o. - jenprace.cz
O nás Pro našeho klienta, výrobní společnost v blízkosti Pardubic, hledáme kandidáty na pozici Elektrikáře/Údržbaře. Práce ve směnném provozu, ale i možnost jednosměnného. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.   Náplň práce: Zodpovědnost za údržbu výrobních linek v bezvadném chodu, a to jak v případě poruchy, tak i díky preventivním prohlídkám. Různorodou práci se všemi typy výrobních linek a strojů. Samostatnou organizaci práce. Práci ve vícesměnném provozu nemo možnost i práce ne jednu směnu Co od Vás očekáváme: Střední odborné vzdělání nebo vyučení s maturitou v elektro oborech podmínkou. Technické myšlení, aktivní zájem o technologie. Samostatné rozhodování, schopnost týmové spolupráce. Osvědčení na vyhlášku 50 §6 a vyšší (výhodou) Co Vám můžeme nabídnout: Práci v dobrém kolektivu na moderních pracovištích. Odpovídající finanční ohodnocení. Obědy za 29 Kč, možnost...

Strojník - Pardubice
2023-03-15 - LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. - jenprace.cz
O nás Firma LZ stavby a demolice s.r.o se sídlem v Lázních Bohdaneč Náplň práce: obsluha bagrů ~ obsluha a práce s bagry Co od Vás očekáváme: samostatnost flexibilita preciznost praxe vítána Co Vám můžeme nabídnout: možnost slušného výdělku zázemí firmy (41000 - 43000 Kč)

Stavbyvedoucí - Pardubice
2023-03-14 - LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o. - jenprace.cz
Náplň práce: Hledáš práci?   Jsi Schopný, soběstačný, flexibilní, ale nedoceněný stavbyvedoucí? Neváží si tvé loajality a pracovního nasazení? Máš řidičský průkaz typu B?   Pojď k nám!   Přátelské prostředí rodinné firmy hledá právě tebe.   Základní nástupní plat 45 000kč, ale neboj se jde opravdu jen o základ, oceníme tvoji práci dle výkonu nikoliv dle (35000 - 45000 Kč)

Geodet - Pardubice
2023-03-14 - GEOMA HJ PARDUBICE s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost GEOMA HJ PARDUBICE s.r.o. nabízí pracovní pozici na funkci geodeta. Náplň práce: Samostatné vedení geodetických prací v terénu.Jedná se především o vytyčování a zaměřování inženýrských staveb.Podmínkou je SŠ/VŠ vzdělání v oboru,nebo dřívější praxe. Co od Vás očekáváme: Znalost problematiky-obsluha geodetických přístrojů,schopnost zpracování zakázek na PC apod. Co Vám můžeme nabídnout: Práce v příjemném kolektivu,firemní benefity,cestovní náhrady,stravné apod. (27000 - 35000 Kč)

Pracovník údržby - Elektrikář - Pardubice
2023-03-18 - RONAL CR s.r.o. - jenprace.cz
O nás Rozjeďte svou kariéru. RONAL GROUP – vůdčí společnost na trhu kol z lehkých slitin. Když se jedná o kola z lehkých slitin, nikdo nás nemůže jen tak minout – jakožto vůdčí společnost na trhu a partner všech renomovaných automobilových značek vytváříme díky našim inovacím nová měřítka a spojujeme špičkové technologie a kreativní design s nejvyšší kvalitou. Coby firma podnikající po celém světě umíme stanovovat nové standardy i v mezinárodním rozsahu. Na našich pracovištích v deseti zemích není týmová práce pouhým slovem, ale skutečně realizovanou firemní kulturou. K posílení našeho týmu hledáme motivovanou osobnost. NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních strojů a zařízení Inspekce a údržba strojů a zařízení dle plánu údržby Diagnostika a včasné odstraňování závad s cílem minimalizace prostojů Práce ve směnném provozu Možnost profesního růstu na pozici elektronika... (33000 - 42000 Kč)

Operátor Výroby - Pardubice
2023-03-18 - RONAL CR s.r.o. - jenprace.cz
O nás Rozjeďte svou kariéru. RONAL GROUP – vůdčí společnost na trhu kol z lehkých slitin. Když se jedná o kola z lehkých slitin, nikdo nás nemůže jen tak minout – jakožto vůdčí společnost na trhu a partner všech renomovaných automobilových značek vytváříme díky našim inovacím nová měřítka a spojujeme špičkové technologie a kreativní design s nejvyšší kvalitou. Coby firma podnikající po celém světě umíme stanovovat nové standardy i v mezinárodním rozsahu. Na našich pracovištích v deseti zemích není týmová práce pouhým slovem, ale skutečně realizovanou firemní kulturou. K posílení našeho týmu hledáme motivovanou osobnost NA VÝROBNÍCH ÚSECÍCH: SLÉVÁRNA OBROBNA LAKOVNA POŽADUJEME: Fyzická zdatnost Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu Předchozí zkušenost s výrobou vítáná A PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS? Vyrábíme krásná kola pro AUDI, BMW, Mercedes a další prestižní automobilky ... (27000 - 42500 Kč)

Elektrikář/elektromontér - Pardubice
2023-03-16 - ADAS spol. s r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost, která se zabývá elektromontážemi. Náplň práce: Elektromontáže Elektroinstalace bytové a průmyslové, silnoproudé a slaboproudé. Co od Vás očekáváme: Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu , vstřícný přístup k zákazníkovi. Co Vám můžeme nabídnout: Přátelský přístup, sdílení zkušeností. (40000 - 50000 Kč)

Pekař (Pardubice) - Pardubice
2023-03-16 - Globus ČR, v.o.s. - jenprace.cz
UPEČEME TO SPOLU? Znáte přísloví Upekli to mezi sebou? Plán máme i my v Globusu! Pečeme čerstvé výrobky ve velkém, a tak bychom na pozici pekaře do výroby a pekaře pecáka rádi našli nadšence vyučeného v oboru.  PROČ TO UPÉCT PRÁVĚ S NÁMI Za víkendy a svátky vám připlatíme, jsme féroví.  Dbáme na poctivost - těsto zaděláme, necháme vykynout, ručně zpracujeme a upečeme. Držíme se tradičních postupů, ve kterých vás rádi zaučíme, věnujeme čas individuální péči. Pro zdokonalení vaší práce  je připraveno moderní vybavení, se kterým vám pečení půjde jako po másle . Kromě stálé mzdy vám na účet přistane bonusová 13. mzda, umíme ocenit vaši poctivou práci. Chtěli byste být tím, kdo zpříjemňuje ráno a den všem zákazníkům? Pracujete rukama i srdcem a pekařina vám voní? Naše dveře jsou otevřené zběhlým pekařům i těm, kteří s tímto řemeslem teprve začínají a sbírají zkušenosti. Spolehnout se můžete na… ● Férovou mzdu ● Smlouvu na ... (31800 Kč)

Vízový specialista - Pardubice
2023-03-15 - Randstad HR Solutions s.r.o. - jenprace.cz
O nás V zastoupení našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na speciální administrativně-personální pozici. Náplň práce: zařizování vízových procesů pro japonské zaměstnance komunikace s úřady (Úřad práce, cizinecká police, OAMP, ambasády) zajišťování ubytování, řidičské průkazy, zdravotní pojištění správa zaměstnaneckých benefitů Co od Vás očekáváme: AJ komunikativní úroveň (komunikace s cizinci) předchozí zkušenost s vízovou problematikou podmínkou organizační a komunikační schopnosti Co Vám můžeme nabídnout: ~ možnost využití práce na home office ~25 dní dovolené ~ flexibilní pracovní doba ~ rozsáhlý benefitní systém (34000 - 48000 Kč)

Vedoucí směny - Pardubice
2023-03-13 - P. D. apli, s.r.o. - jenprace.cz
O nás JIž od roku 2011 se zabýváme výrobou a rozvozem pizzy v Pardubicích a nejbližším okolí. Naší snahou je stále zkvalitňovat služby a posouvat se směrem do budoucnosti. Věříme, že rozvoz jídla je velká příležitost a chceme poskytovat výborné jídlo a kvalitní služby. Náplň práce: Vedoucí směny se přímo podílí na chodu celé provozovny, rozděluje práci dle zadaných úkolů, organizuje práci své směny a zajišťuje včasné vyřízení objednávek od zákazníků. Komunikuje se zákazníky a společně se svým týmem odpovídá za včasnou a správnou distribuci zakázek.  Co od Vás očekáváme: Pozitivní přístup k řešení daných úkolů, snahu motivovat a vést tým při vyřizování objednávek, organizační schopnosti pro distribuci zakázek. Umění zvládat pracovní tempo a udržet si dobrou náladu v každé situaci. Co Vám můžeme nabídnout: Práci v zavedené společnosti, pracovní smlouva na dobu neurčitou, roční prémie a bonusy na dovolenou, volný vstup... (27000 - 35000 Kč)

Řezník v Pardubicích - Pardubice
2023-03-13 - NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - jenprace.cz
O nás Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s.r.o. v Pardubicích přijme ŘEZNÍKA / ŘEZNICI.  Prodejna se nachází v objektu Penny marketu v ulici Karla IV. 2749, Pardubice – Zelené Předměstí. Náplň práce: Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti Kontrola kvality, čerstvosti zboží Komunikace a obsluha zákazníků Obsluha pokladny Co od Vás očekáváme: Odborné vyučení v oboru řezník-uzenář (výhodou) Praxe s bouráním a opracováním masa (podmínkou) Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování Zodpovědný přístup k práci Samostatnost, zručnost a pečlivost Zdravotní průkaz Co Vám můžeme nabídnout: Práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr Příspěvek... (35000 - 36000 Kč)

Mechanik nákladních vozidel - Pardubice
2023-03-20 - NAPA TRUCKS spol. s r. o. - jenprace.cz
O nás Jsme česká společnost NAPA TRUCKS spol. s r.o. Prodejem a servisem nákladních vozidel DAF a TATRA PHOENIX se zabýváme již více než 20 let. Pracujeme s nejmodernějšími přístroji, v příjemném a přátelském prostředí. Pravidelně se školíme a zdokonalujeme v pracovních postupech, abychom našim zákazníkům mohli nabízet ten nejkvalitnější servis. Stále rosteme a rozšiřujeme naše služby. Najdete nás v Pardubicích, Ústí nad Labem, Liberci-Jeřmanicích a Moravské Třebové. Co budete dělat? opravovat nákladní motorová a přípojná vozidla dle stanovených pracovních a technologických postupů provádět běžnou údržbu nákladních motorových a přípojných vozidel diagnostikovat poruchy a závady Koho hledáme? vaše vzdělání – automechanik, autoelektrikář nebo opravář zemědělských strojů máte aktivní přístup k práci, jste manuálně zručný/á a technicky zdatnostý/á samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost... (30000 - 45000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.